В Англия: Бербатов напуска „Фулъм” през зимата, Данчев: Митко не е щастлив

Filed under: Спорт |

284-21-03-imageДимитър Бербатов е твърдо решен да напусне „Фулъм” още през зимната пауза, твърди вестник „Мирър“. Според изданието българинът нямал намерение да участва в новия проект на новия мениджър Рене Мюленстийн, с когото работиха и в „Манчестър Юнайтед”.

Бербатов предпочитал да бъде продаден, тъй като дойде във „Фулъм” заради уволнения преди дни Мартин Йол. Сериозен интерес към нападателя има от турския „Трабзонспор”.

„Обикновено не коментирам спекулации и не знам какво ще се случи през януари, но това, което мога да потвърдя, е, че Бербатов не се чувства добре във „Фулъм“, каза агентът на Димитър Бербатов – Емил Данчев.

Малко по-рано днес се появиха публикации, в които се съобщава, че бившият играч на „Манчестър Юнайтед” иска да напусне „Фулъм” още през януари. Бербо е ключова фигура в „котиджърс“, но този сезон има само един отбелязан гол, а и освен това мениджърът, който го привлече Мартин Йол, беше уволнен от клуба. „Бербатов ще се опита да си намери друг отбор. Не мога да коментирам каквото и да било, но приоритетът е да намерим разрешение в Англия“, каза Данчев.

 

Spread the love