Емил Казалиев – ст. треньор на „Беласица-08”: Готвим жалба до Областния съвет на БФС, „Ураган” (Михнево) пусна в игра двама нередовни

54-22-01-Tashko-10008365_844173198943789_85903018_nС хеттрик на нападателя си Димитър Тасев отборът на „Ураган” (Михнево) победи „Беласица-08” като гост. Попаденията Тасев отбеляза в 12-ата , 18-ата и 71-вата минута. В 82-рата минута Иван Стоянов от домакините успя да намали резултата на 1:3.

„Радостта на гостуващия тим от Михнево е напразна. При направената проверка от длъжностните лица – делегат Максим Иванов и съдии Илия Илиев, Стоян Тодоров и Райчо Митов – всички от Сандански, направи впечатление нередовността на двамата футболисти от „Ураган” Петър Йочев и Александър Тилев. И двамата са с наложени наказания от ОблС на БФС – Благоевград, но играха в срещата с чужди имена и картотеки. Всичко това е оформено със снимков материал на списък на отбора на гостите и отделно на двамата състезатели Петър Йочев и Александър Тилев. Уведомихме незабавно отговорните длъжностни лица от Областния съвет на БФС – Благоевград и ще изготвим подробна жалба за разглеждане от съответните комисии. Очакваме СТК да присъди служебен резултат 4:0 в наша полза и естествено ръководството, треньорският щаб и състезателите нарушители да си получат заслуженото от дисциплинарната комисия“, споделиха спонсорът на тима от «Беласица» Марчо Мазнейков и старши треньорът на отбора Емил Казалиев

Снимка: Отборът на „Беласица 08”