Треньорският щаб на „Банско” готви футболистите за първа победа в първенството

Filed under: Банско,Спорт |

177-21-02-Tomash

След двете неочаквани загуби през първата част на настоящото първенство на „Б” група срещу отборите на „Созопол” като гости с 1:2 и „Поморие” като домакини с 0:1 старши треньорът на „козлите” Александър Томаш прави всичко възможно тези негативни резултати да бъдат заличени. Преди тренировките на своите възпитаници през настоящата седмица той прави анализ в съблекалнята на допуснатите грешки и търси начин за бързо оправяне на психиката и самочувствието на момчетата. По време на заниманията на терена на стадион „Свети Петър” старшията залага на агресивния стил на игра, с какъвто през изминалото първенство обърка плановете на доста отбори. Ст. треньорът е уверен, че с повече ентусиазъм и раздаване на терена нещата ще дойдат на мястото си още в мача срещу „Ботев” (Гълъбово) като гости. От шестте планирани тренировки пет ще преминат на терена на стадион „Свети Петър”. В момента се водят разговори кой терен да се използва ден преди мача срещу „Ботев” (Гълъбово) извън Банско. Със сигурност групата от 18 футболисти, на която ще разчита Александър Tомаш, ще бъде определена в четвъртък следобед след последното занимание при местни условия. Контузени и наказани футболисти в момента в отбора няма.