Убедителна победа за играчите на „Велбъжд” в Елитна юношеска група до 15 години

Юношите младша възраст на кюстендилския клуб направиха 2:2 срещу „Пирин 2001“, децата взеха точка в Перник

70-15-02-1_U15_Velbaqd

Отборът на „Велбъжд” до 15 години

Отборът на „Велбъжд” до 15 години постигна убедителна победа с 3:1 над тима на „ЕСФА” (София) в мач от първенството на Югозападната елитна зона. На стадион „Странджата” за кюстендилци с хеттрик се отчете Денислав Алексов.

Децата на „Велбъжд” завършиха наравно 1:1 при гостуването си на „Металург” (Перник). Гола за „Велбъжд” отбеляза Васислав Арнаудов. Двата отбора се водят от треньора Мартин Йорданов.

Юношите младша възраст на „Велбъжд” завършиха наравно 2:2 с „Пирин 2001” (Благоевград). Двубоят е от първенството на Зона „Кюстендил-Перник”. Възпитаниците на треньора Николай Николов удържаха нулево равенство през първото полувреме.

Мачът бе решен след почивката, когато и двата отбора имаха повече голови ситуации пред противниковата врата. Двете попадения за „Велбъжд” отбелязаха Даниел Христов и Любомир Димитров.