Мартин Тошев с втори хеттрик за седмицата в Германия

133-14-04-M.Toshev

Мартин Тошев

Доскорошният голмайстор на „Пирин” (Благоевград) Мартин Тошев вкара три гола за новака във 2-ра германска бундеслига „Ерцгебирге Ауе” при разгромната победа над аматьорите от  „АTSV Гебирге” (Гелобтланд) с 21:0.

Възпитаниците на българския треньор Павел Дочев още до почивката водеха с 11:0. Роденият в благоевградското село Крупник Мартин Тошев игра през второто полувреме и вкара дванайсетия гол, както и последните два – двайсетия и двайсет и първия гол в мача. За него това е втори хеттрик за тази седмица, след като реализира три попадения и при друга победа над аматьори с 9:0.

Тошев от началото на подготовката си се е разписвал вече в 4 контроли за новия си отбор. Както е известно, „Пирин” (Бл) ще получи нелоша трансферна сума от отбора на Павел Дочев за бившия си голмайстор.