С десет души „Славата“ направи реми 1:1 с „Балкан“ в Радомир

83-15-04-strumska-slava

Съставите на „Струмска слава“ и „Балкан“ направиха безлично реми 1:1, от което по-недоволни могат за бъдат домакините. През целия мач радомирци бяха по-активният отбор и наложиха своя стил на игра, но до гол достигнаха едва в края на срещата. В 86-ата минута Ерик Иванов засече подаване на Стоянов и прати топката в мрежата зад Емил Петров за 1:0. Главният рефер Виденов не зачете гола заради засада на Иванов, с което си навлече гнева на домакините. След пауза от няколко минути заради разправиите между съдията и радомирци Виденов показа червен картон на Николай Николов и остави „Славата“ с десет души. В последната минута на мача халфът на гостите Здравко Атанасов се възползва от неразчетеното излизане напред на вратаря Ради Костадинов и с удар от центъра на терена го прехвърли за 0:1. В даденото от реферите продължение Ерик Иванов отново вкара топката във вратата на Петров за крайното 1:1. Така три кръга преди края на сезона в Югозападната трета лига „Струмска слава“ е лидер в подреждането на две точки пред „Септември“ (Симитли) и пет пред „Миньор“ (Перник).